Arkadaşlık ve sohbet Ortamı

admin     11-10-20     Sohbet     Arkadaşlık ve sohbet Ortamı     30 Defa Okundu

86 / 100

Sohbet ortamı ,Chat ortamı, mobil sohbet ortamı , cinsel sohbet ortamı , geveze sohbet ortamı, mynet sohbet ortamı, zurna sohbet ortamı ,ücretsiz sohbet ortamı ,bedava chat ortamı konulu makalemize hoi geldiniz.

SOHBET ORTAMI

sohbet ortamı

Gündelik telaşlar olsun, iş hayatının yorgunluğu olsun çokça tükendiğimizi hissederiz. Akşam eve geldiğimizde sıcak bir ev ortamı, dinlenme ve huzur dolu bir sessizlik bizi memnun eder. Bazı zamanlarda ise sıcak bir sohbet ararız. Öylesine telaşlıyızdır ki gün içerisinde konuşmayı unuturuz. Sıkıntılarımızı, üzüntülerimizi, sevinçlerimizi, heyecanlarımızı gün içinde bir kenara bırakır sadece işimizle ilgileniriz.

Peki biz bütün bu duygularımızı nerede kiminle konuşacağız? İşte bir dost bir arkadaş bu zamanlar için gerekli. Hemen sarılırız telefona, arkadaşımızı davet ederiz. Güzel bir sohbetin belini kırmak isteriz. Karşımızdaki ses de cok yorgun olunca birden hevesimiz kırılır. Davetimizi bile edemeden hemen bu işten vazgeçeriz. Telefonu kapatırız.

İşte tam bu noktada sohbet odaları, canlı muhabbet platformları devreye girer. Oturduğumuz yerden hem sohbet edebilir hem de günün stresini bir şekilde üzerimizden atabiliriz. Tabi yine doğru yerlere doğru adreslere girmek önemli… Dostluğun, kardeşliğin, arkadaşlığın önemsendiği ve insanların bu tarz bağlar kurduğu sitelere girmek bir hayli önemli. Yoksa stresiniz bine katlanır daha çok stres olur çıkarsınız.
Bu oluşumların içerisinde iyisine denk gelmeniz tabiki önemli… Maalesef bazen bu pek mümkün olmuyor. Defalarca yeri denemeniz gerekiyor. Biraz zaman geçirmeniz gerekiyor. Onun bunun tavsiyesi ile girdiğim hiçbir yerden memnun kaldığımı inanın hatırlamıyorum. O kişiye hitap eden bir yer size hitap edecek diye bir şey yok.

sohbet ortamı

Öncelikle size iyi geldiğini kontrol edebilmeniz için buraya sürekli girmek istiyor musunuz? Onu bilmeniz gerekir. Eğer her defasında buraya girmek istiyorsanız demek ki o sunucu size iyi gelmiş ve orada takılmaya devam edebilirsiniz. Ama çıktığınız yere bir daha girme isteği gelmiyorsa maalesef orası sizin sunucunuz değil.

Hemen orayla ilişkinize bir son vermeniz gerekiyor. Yıllarca bu platformları ezberlemiş ve tecrübe etmiş biri olarak söylemeliyim ki bazen farkında olmadan hiç görmediğiniz, hiç bilmediğiniz, hiç duymadığınız bu insanlar aileniz olabiliyor. Niye benim ailem yok mu ? diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Ancak siz de bilirsiniz bazen ailenize anlatamadığınız bazı şeyleri bazı sorunları başkalarıyla paylaşma gereksinimi duyarsınız. İşte tam bu noktada buradaki insanlar size merhem gibi gelecekler. Sizden çok çok uzaklarda veya aynı şehirde fark etmez birilerinin kalbine dokunuyorsunuz. Bundan daha güzel bir şey olabilir mi?

SANAL DÜNYA

sohbet ortamı

Gectiğimiz günlerde yine site site dolaşırken öyle bir yere denk geldim ki kısa sürede müptelası oldum. Ben ki kolay kolay hiçbir yerin müptelası falan olmam. Sürekli girer girmez bir eleştiri yağmuruna başlarım. Ya radyosundan, ya kadrosundan şikayetçi olurum ve ikinci gün o sunucuya bir daha giriş yapmam. Ama işte bazen denk geldi mi de tam denk geliyor. Böyle bir ortam yakalayınca da bir daha bırakmak istemiyorsunuz.

Gelelim bahsettiğim bu sohbet platformuna… Burada bulunan insanların keyifli sohbetleri, dışarıdan gelen her insanı hemen içlerine dahil etmeleri beni etkiledi. Hemen her akşam buraya girer oldum. Zamanla kendime bir çok arkadaş edindim. Çok keyifli vakit geçirdim. Hatta gün içinde ‘’işim hemen bitsin de oraya bağlanayım’’ diye sabırsızlanıyorum. Çok mutluyum. Hemen hemen her şehirden bir arkadaşım oldu. Ayrıca sürekli kafamı dağıtmak için girdiğim kelime ve yarisma kanalları biraz hayattan kopmamı, sorunlarımı unutmamı sağlıyor.

Yarışma kanalında sorulan ucu açık soruları yanıtlarken heyecandan tuşlara hızla bastığınızı hissedeceksiniz. Hele bir de sizinle birlikte bu oyunu oynayan başka kullanıcılar da varsa… İşte o zaman iş kızışıyor. Gerçekten kanalın adı gibi bir yarışma ortamı oluşuyor. Kim daha fazla bilecek, kim daha fazla puan alacak sürekli bir heyecan içerisinde oluyorsunuz. Bunun dışında keyifli şarkılarla size akşam boyunca eşlik eden dinamik bir radyosu var tabiki… Her türlü kesime hitap eden radyosunda bugüne kadar sıkıldığımı hatırlamıyorum. Her kesime hitap edebilecek şarkılar çalmakla beraber, tatlı dilli radyocuları keyifli zaman geçirmenizi sağlıyor. Tabi bazen sizin isteklerinize de yer veriyorlar.

Radyo kanalında istek paneli açık olduğu zaman o an yayında olan dj arkadaşımızdan istediğiniz parçayı talep edebiliyorsunuz. Onlarda sizin bu isteğinizi keyifle yerine getiriyorlar. İyi ki varsın, iyi ki sizlerle tanışmışım… Teşekkür ederim sanaldünya’m

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (2 Yorum)

    Üyemizden gelen vbu güzel yazıyı sizler ile de paylaşmak istedik güzel düşünceleri ve sohbeti için kendisine sanaldunya.org ailesi olarak teşekkur ediyoruz

    Menekşe

    Çok begendim ve hemen girdim sohbete. söylenenler kadar varmış.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?© Copyright 2020 - Tüm hakları saklıdır.